Van Sparren naar Eiken
7 km
Startpunt
Café De Oude Ketting
Bosscheweg 74
5283 WB Boxtel
coördinaten: N51.60545 E5.32126
Bosscheweg 74
5283 WB Boxtel
coördinaten: N51.60545 E5.32126
Introductie
Deze wandeling leidt u door twee heel verschillende bossen, Sparrenrijk en Eikenhorst. In Eikenhorst zijn veel rododendrons, waar u zich op een van de paadjes zult verwonderen over het ware kunststuk dat de stammen hebben gevormd. Daarna komt u langs een paar heel fraaie bomen die het bekijken waard zijn. Ook krijgt u tijdens het wandelen mooie waterpartijen te zien.
Een bezoek aan het oertijdmuseum is ook mogelijk: Oertijdmuseum.
Afhankelijk van de windrichting ondervindt u geluid van de A2.
Praktische informatie
Horeca is er bij het beginpunt: Eetcafé De Oude Ketting en eventueel bij Montimar.Een bezoek aan het oertijdmuseum is ook mogelijk: Oertijdmuseum.
Afhankelijk van de windrichting ondervindt u geluid van de A2.
Met dank aan de routemaker(s) Christien van den Besselaar en aan de controleur(s) Patrick van Kempen.
Word Abonnee!
Voor slechts € 13,50 heb je een jaar lang toegang tot De Mooiste Routes! Gedetailleerde routebeschrijvingen, topografische kaarten en gpx-files.
Bestel een losse route
Heb je geen abonnement maar wil je wel op pad met deze route? Klik op de knop 'koop deze route'. Na betaling van € 2,50 heb je direct toegang tot de route en kun je op pad!
Op pad met je smartphone
Je kunt onze routes ook volgen met je smartphone als gps. Dat gaat eigenlijk heel eenvoudig. Wil je hier meer over weten? Lees hier verder.