
Grebbelinie
wandelroute - 14 km
Renswoude
U begint deze gevarieerde wandeling in het historische centrum van Renswoude met de 17e-eeuwse koepelkerk en het 14e-eeuwse kasteel. Verder gaat het over dijkjes van de Grebbelinie en door open landschap. U wandelt over een deel van het 18e-eeuwse verdedigingswerk de Grebbelinie. Deze linie begint bij Kesteren aan de Gelderse zijde van de RIjn en loopt via de Grebbeberg in Rhenen tot Spakenburg aan de voormalige Zuiderzee, nu het Eemmeer.
Praktische informatie
Het startpunt is bereikbaar per bus, lijn 80; uitstaphalte Renswoude Kerklaan.
Horeca: na circa 10km komt u langs Restaurant de Dennen. Op de website kunt u de openingstijden vinden.
In de zomer kunnen sommige paden wat dichtgegroeid zijn, dus een lange broek is aan te bevelen. In vochtige periodes zijn sommige paden erg nat en een enkel stuk zelfs nauwelijks begaanbaar, dus pas uw schoeisel hierop aan.
'Weetjes' in waypoints
De 'weetjes' bij deze route zijn opgenomen in waypoints. In de meeste gps-apps op uw smartphone kunt u ze openen door ze aan te klikken. Hoe u ze opent in uw Garmin gps leest u op deze pagina.