Volksabdij-Grenstoer
35 km
Startpunt
Natuurpoort de Volksabdij
O.L.V. ter Duinenlaan 199
4641 RM Ossendrecht
coördinaten: N51,4098 E4,3395
O.L.V. ter Duinenlaan 199
4641 RM Ossendrecht
coördinaten: N51,4098 E4,3395
Introductie
Vanaf de historische Volksabdij aan de rand van grenspark De Zoom Kalmthoutse Heide fietst u tijdens deze route langs de grens met België, maar er ook over. U rijdt voornamelijk over rustige asfaltweggetjes en fietspaden, soms half verhard. Natuurlijk ontkomt u niet aan een echte kasseienstraat. In België fietst u langs het fraaie Kasteel Ravenhof met in de schaduw restaurant brasserie ´t Koetshuis. Vanaf het kasteel rijdt u naar de Kalmthoutse Heide. Via de prachtige weg tussen de heide en de vennen koerst u noordwaarts. Na Huijbergen keert u terug naar de Volksabdij in Ossendrecht.
Er is een grote, gratis parkeerplaats bij de Natuurpoort.
Restaurant De Blauwe Pauw, het restaurant met terras bij De Volksabdij is dagelijks geopend vanaf 10 uur.
In België komt u langs 't Koetshuis, de brasserie bij Kasteel Ravenhof. U kunt er elke dag terecht vanaf 10 uur.
Praktische informatie
De toegangsweg naar de Natuurpoort is eenrichtingsverkeer. Het kan zijn dat uw navigatiesysteem u naar het eind van deze weg leidt, daar mag u niet inrijden. Rij dan door naar de kruising. Ga rechtsaf en volg na bijna 400m de toegangsweg naar rechts.Er is een grote, gratis parkeerplaats bij de Natuurpoort.
Restaurant De Blauwe Pauw, het restaurant met terras bij De Volksabdij is dagelijks geopend vanaf 10 uur.
In België komt u langs 't Koetshuis, de brasserie bij Kasteel Ravenhof. U kunt er elke dag terecht vanaf 10 uur.
Met dank aan de routemaker(s) Mieke Timmer en aan de controleur(s) Cees van Riel.
Word Abonnee!
Voor slechts € 13,50 heb je een jaar lang toegang tot De Mooiste Routes! Gedetailleerde routebeschrijvingen, topografische kaarten en gpx-files.
Bestel een losse route
Heb je geen abonnement maar wil je wel op pad met deze route? Klik op de knop 'koop deze route'. Na betaling van € 2,50 heb je direct toegang tot de route en kun je op pad!
Op pad met je smartphone
Je kunt onze routes ook volgen met je smartphone als gps. Dat gaat eigenlijk heel eenvoudig. Wil je hier meer over weten? Lees hier verder.