
Baronie van Breda
fietsroute - 60 km
Breda
Ontdek tijdens de fietstocht Baronie van Breda hoe groen het rond Breda is. U maakt onder andere kennis met het Ulvenhoutse Voorbos, het statige Mastbos met lanen en vennetjes, het Liesbos met het grootste zomereikenbos van Nederland en het Halsche Vliet waar u vanaf een dijkje uitkijkt over het polderlandschap. Elk natuurgebied heeft zijn eigen karakter. Maar ook in de buitenwijken van Breda zijn de vele fietspaden mooi omgeven met groen.
Fietsen door de Baronie, dan mag Nassaustad Breda niet ontbreken. Na het centrum en de singel toert u naar het zuiden. Via de meanderende Mark keert u terug naar de Natuurpoort.
Praktische informatie
De route is goed bereikbaar vanaf station Breda.
U komt verschillende horecagelegenheden tegen op de route. Er staan een paar iconen op de kaart.
Tegenover de Natuurpoort vindt u Boerderij Wolfslaar. Daar is ook Lunchroom Het Tuinhuis van Charlotte; geopend van wo t/m zo vanaf 10 uur.
In Ulvenhout komt u vlak langs Lunchroom De Uitdaging; op maandag gesloten.
In het Liesbos ligt Restaurant Boswachterij Liesbosch; op maandag gesloten.