
Schilderspalet
wandelroute - 15 km of 18 km
Bussum
Het gaat hier om een boeiende wandeling die u door de oudste gedeelten van ’t Gooi voert. Stuwwallen van hooggelegen zandgrond worden afgewisseld met grote afgegraven stukken. Daardoor heeft u af en toe een mooi uitzicht op valleitjes en weidegrond.
U wandelt door landgoederen, over heidevelden en er tussen gelegen bossen. Een paar keer heeft u uitzicht op het Gooimeer. En last but not least loopt u over een gedeelte van de buitenwal van Naarden-Vesting. Kortom: echt een tocht waarbij u een indruk krijgt van vervlogen tijden.
Praktische informatie
Parkeertip: zondags kunt u gratis bij station Naarden-Bussum parkeren. Op andere dagen parkeert u kosteloos op parkeerterrein Abri nabij Kapitein G.A. Meijerweg.In het station kunt u terecht bij horeca Coffee Culture en onderweg bij Bos en Hei. Volg de linkjes voor de openingstijden.