
Bethunepolder
wandelroute - 11 km
Maarssen
Een wandeling door de Bethunepolder. Deze polder is een kwelpolder net noordoostelijk van het dorp Maarssen en ligt ingeklemd tussen de Maarsseveense- en Loosdrechtse Plassen. Er komen veel bijzondere dier- en plantensoorten voor.
De route start in Maarssen-dorp en gaat via het mooie centrum richting de polder. Daar wandelt u over landelijke, veelal verharde weggetjes met mooie vergezichten. Halverwege kunt u in Tienhoven een horeca stop maken. Het laatste stukje van de route gaat langs de Vecht en over landgoed Goudestein.
Praktische informatie
Komt u met de bus, stap dan uit bij halte Kaatsbaan.Voor horeca kunt u bij de start terecht bij eet- en dranklokaal De Dorpsgek Kaatsbaan 31 (de straat parallel aan Achter Raadhoven).
Ongeveer halverwege de wandeling kunt u voor een horecastop terecht bij Paviljoen De Strook. Raadpleeg de websites voor de openingstijden.
Het Vechtstreekmuseum is gevestigd in het koetshuis van buitenverblijf Goudestein.