
Gooi, Gein...
fietsroute - 107 km
Bussum
Tijdens deze tweedaagse fietstocht kunt u volop genieten van de veelzijdigheid van het Gooi en de Vechtstreek. Op de eerste dag fietst u 58km. Na buitenplaatsen met landhuizen rijdt u tussen de plassen door naar de Vecht. Als het ritje langs deze mooie rivier achter de rug is, gaat u met een pontje over het Amsterdam-Rijnkanaal. U maakt een uitstapje naar het gebied van De Ronde Venen en eindigt deze dag in Abcoude.
De tweede dag begint langs het slingerende Gein. U keert terug naar het Gooi en bezoekt verschillende historische stadjes. Via de romantische Ankeveense plassen fietst u naar 's Graveland. Door het Spanderswoud rijdt u naar station Bussum-Zuid; u heeft dan 49km afgelegd.
Praktische informatie
Komt u met de auto? Parkeren bij het startpunt is goed mogelijk, óf bij het station óf bij het sportcentrum. Zie de P op de plattegrond.
In bijna alle dorpjes en stadjes die u tijdens deze rondrit tegenkomt is horeca aanwezig.
U overnacht in het gezellige dorp Abcoude. Deze overnachting moet u zelf regelen. In de omgeving zijn diverse B&B 's.