Duno en Doorwerth
16 km
Startpunt
NS station Oosterbeek
Nico Bovenweg
6861 BT Oosterbeek
coördinaten: N51,9950 E5,8409
Nico Bovenweg
6861 BT Oosterbeek
coördinaten: N51,9950 E5,8409
Introductie
De wandeling Duno en Doorwerth gaat door de bosrijke omgeving van Oosterbeek. Vanaf het landgoed Duno heeft u een fraai uitzicht over de Rijn en de Betuwe. Kasteel Doorwerth ligt nadrukkelijk mooi te wezen en nodigt uit om even rond te kijken, te picknicken of wat te drinken in het oude koetshuis. Maar er is meer dan Duno en Doorwerth alleen. Door het golvende landschap wandelt u over de Hemelsche Berg en de Hunnenschans, u passeert beken, sprengen en vijvers en u komt over de hei en langs de Wodanseiken.
Praktische informatie
Bij het station is geen horeca, maar na circa 1,5km kunt u iets van de route terecht bij Klein Hartenstein, dagelijks geopend vanaf 10.30 uur. Halverwege de wandeling kunt u pauzeren bij Kasteelcafé De Zalmen (buiten vakantieperiodes gesloten op maandag); ongeveer 3,5km voor het einde bij Brasserie De Paris (dagelijks geopend).Met dank aan de routemaker(s) Janneke van de Bunt en aan de controleur(s) Loes van den Dool en Theo van den Dool.
10 reacties
16 november 2018
13 juni 2018
Reactie
Een prachtige tocht door veel mooie beukenbossen en langs schitterende varens. Er zijn mooie uitzichten in dit glooiende land en langs de beekdalletjes is het puur genieten.
Door Loes en Theo van den Dool
|
05 september 2017
11 november 2016
16 maart 2016
26 februari 2016
01 december 2015
Reactie
Puur genieten, zelfs in december. Mooie sprengen en prachtige bossen en veel informatie. Je loopt over de heuvelrug met uitzicht op de Rijn.
Door Loes en Theo van den Dool
|
01 november 2015
Word Abonnee!
Voor slechts € 13,50 heb je een jaar lang toegang tot De Mooiste Routes! Gedetailleerde routebeschrijvingen, topografische kaarten en gpx-files.
Op pad met je smartphone
Je kunt onze routes ook volgen met je smartphone als gps. Dat gaat eigenlijk heel eenvoudig. Wil je hier meer over weten? Lees hier verder.