Rond Den Alerdinck
9 km
Startpunt
Parkeerplaats Landgoed De Colckhof
Hubertsallee 1-3
8055 PG Laag Zuthem
coördinaten: N52.44570 E6.19534
Hubertsallee 1-3
8055 PG Laag Zuthem
coördinaten: N52.44570 E6.19534
Introductie
Deze korte wandeling bij Heino gaat over de romantische buitenplaatsen Colckhof en Den Alerdinck. Hier zijn prachtige vijverpartijen en mooie bospaden. Ook wandelt u over een oude zeedijk met uitzicht over boerenland. Het eind van de wandeling gaat weer over Colckhof, waar u op een bankje nog even heerlijk kunt nagenieten van de tocht.
Wilt u liever langer wandelen, kies dan de route Old Heinopad (15km). U komt dan ook op landgoed De Gunne en langs het Overijssels Kanaal.
Honden mogen mee maar moeten op de landgoederen aangelijnd worden.
Praktische informatie
Ongeveer 2 km voor het einde komt u langs het terras van Natuurlijk Marjolein. Klik op de link voor de openingstijden.Wilt u liever langer wandelen, kies dan de route Old Heinopad (15km). U komt dan ook op landgoed De Gunne en langs het Overijssels Kanaal.
Honden mogen mee maar moeten op de landgoederen aangelijnd worden.
Met dank aan de routemaker(s) Mieke Timmer en aan de controleur(s) Ria Wilmink.
7 reacties
5 februari 2023
|
Reactie
We liepen deze kleine, maar fijne route op een frisse, rustige februari-zondag. Vooral het eerste deel met kronkelende wegen rond de Alerdinck was erg fraai.
Door Wolter
|
5 februari 2022
Reactie
Prachtige route over twee landgoederen en prachtige bomen dijkjes, zelfs een lange oude berceau waar we onderdoor liepen.
Door Greet
|
25 april 2021
|
Reactie
Volop genoten van deze wandeling door een prachtig stukje Salland. Rijke flora en fauna (o.a. Salomonszegel, Daslook en talrijke ooievaars gespot).
Door Lidia en Eric Korenblik
|
21 februari 2021
Reactie
Prachtige wandeling. Landerijen afgewisseld met weelderig aangelegd landgoed met karakteristieke bomen, bruggetjes en bomenlanen (heel erg mooi!). De landerijen zijn extra fraai door de bomen en de watertjes.
Door Marije
|
Word Abonnee!
Voor slechts € 13,50 heb je een jaar lang toegang tot De Mooiste Routes! Gedetailleerde routebeschrijvingen, topografische kaarten en gpx-files.
Bestel een losse route
Heb je geen abonnement maar wil je wel op pad met deze route? Klik op de knop 'koop deze route'. Na betaling van € 2,50 heb je direct toegang tot de route en kun je op pad!
Op pad met je smartphone
Je kunt onze routes ook volgen met je smartphone als gps. Dat gaat eigenlijk heel eenvoudig. Wil je hier meer over weten? Lees hier verder.